Autorizovaný distributor spotřebního materiálu OKI

Profil společnosti

JVM Computers spol. s r.o.

Obchodní společnost JVM Computers spol. s r.o. působí v oboru informačních technologií od roku 1992. Je ryze českou společností. V době svého založení byla zaměřena na výrobu počítačů a distribuci kvalitních periférií se silnou servisní podporou. Při hledání nové kvality v oblasti tiskáren vsadila na, v té době v ČR, zcela neznámou japonskou firmu OKI. Také díky tomu se vyprofilovala ve vysoce flexibilní firmu, se silným zázemím tohoto japonského výrobce, který distribuci pro ČR postupně rozšířil i o své faxové přístroje a v posledních letech se výrazně prosazuje svým unikátním systémem tandemového tisku u nejrychlejších barevných LED tiskáren a multifunkčních zařízení na světě.

Chceme být vždy první

Přestože společnost JVM Computers dále pokračuje ve svých aktivitách v oblasti prodeje počítačů, projekce sítí, poradenství a outsoursingové správy sítí, největších úspěchů dosahuje právě v oblasti autorizované distribuce OKI. Postupně vyvinula a upravila různé standardní modely tiskáren OKI pro speciální použití podle požadavků odběratelů, např. Ministerstva vnitra, České pošty nebo Českých drah. Po certifikaci těchto produktů výrobcem OKI dodala jen takto upravených tiskáren, vedle běžné distributorské činnosti do těchto rezortů, více než 10 000 kusů. Za dobu svého působení v roli distributora skončila společnost JVM Computers v hodnocení celoročních obratů v rámci ČR vždy na prvním místě. Získala tedy od firmy OKI unikátních 25 po sobě jdoucích titulů nejlepšího distributora roku. Od roku 2001 se jí daří prosazovat také v soutěžích pro střední a východní Evropu. V nejvyšší kategorii distributorů přesahujících roční fiskální obrat 1 milion liber se dokonce umístila na prvním místě žebříčku v regionu.

Co nabízíme

Kromě distribuce produktů OKI je společnost JVM Computers významným partnerem renomovaných výrobců z oblasti ICT – Hewlett-Packard, Lenovo, Canon, Access IS.

Sponzoring

Společnost JVM Computers je hrdá na to, že se může podílet na všeobecně prospěšných projektech a to nejen na těch veřejnosti známých, jako je např. Kapka naděje, ale pomáhá také např. Pražskému smíšenému sboru, žákovskému družstvu dětského baseballu ZŠ Bílá, dětské volejbalové škole v Praze 4, cyklokrosovému sjezdu a veteránskému motokrosu na úrovni konkrétních amatérských závodníků. Skutečnost, že v kritických okamžicích JVM Computers dokáže najít další rezervy a není lhostejná k svému okolí, dokazuje také osobní poděkování ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Petry Buzkové za obětavou a vysoce odbornou práci, která zamezila vzniku vážných škod na majetku MŠMT, přemístěním řídícího centra a zabezpečení funkcí informačních technologii v nouzových podmínkách během povodní v roce 2002. Stejné ocenění, tentokráte od ministra Josefa Dobeše, obdržela firma za pomoc při povodních v roce 2010, kdy pomohla zasaženým školám v severních Čechách.

Od roku 2008 je naše společnost sponzorem Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, která působí hlavně v oblasti sociální, zdravotnické, vzdělávací a kulturní, příležitostně organizuje nebo podporuje různé počiny na poli péče o lidská práva a rovněž reaguje na aktuální potřeby společnosti.

Vždy něco navíc

JVM Computers spol. s r.o. poskytuje svým partnerům: předprodejní servis, prodej zařízení (tiskáren, multifunkcí, osobních počítačů, serverů atd.), instalací zařízení včetně zaškolení, dodávky IT na klíč podle požadavku zákazníka, záruční a pozáruční servis všech dodávaných zařízení, servis IT ve vlastním servisním středisku nebo přímo u zákazníka.

V posledních letech se dále firma zabývá distribucí OCR i bezkontaktních (MIFARE) čteček osobních dokladů. V tomto směru poskytuje i vlastní systémová řešení. O dalším projektu, který se týká automatického ověřování věkové hranice pomocí dokumentů se strojově čitelnou zónou (MRZ), se můžete dočíst více na stránkách www.alkomat.cz.

Ekologie

Společnost JVM Computers má uzavřenou smlouvu o sdruženém plnění se společností EKO-KOM, a.s. a je zapojena do Systému sdruženého plnění EKO-KOM týkajícího se zpětného odběru a využití odpadů z obalů.

Ocenění

 

2020
  • nejlepší distributor OKI v ČR za rok 2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1992-1997

  • JVM Computers spol. s r.o., Vídeňská 744/2, 140 00 Praha 4
  • Tel.: 244 471 820, fax: 244 472 751
  • E-mail: podpora@jvm.cz, obchod@jvm.cz