Autorizovaný distributor spotřebního materiálu OKI

Rádi Vám pomůžeme

V našem servisním středisku se pokusíme vyřešit Vaše problémy a dotazy týkající se tiskáren a ostatních zařízení.
Záruční a pozáruční servis tiskáren dílenským způsobem i opravou na místě u zákazníka. Předvedení výrobků v praxi u nás ve firmě nebo přímo ve Vašich provozních podmínkách, rádi vám poradíme, jaký typ zařízení je vhodný pro Vás nebo Vašeho zákazníka. Instalace tiskáren vč. nastavení dle individuálních požadavků klienta. Čištění, seřízení,… (přečíst celé)

Monitor stavu tiskárny

Pro tiskárny, které neobsahují zobrazovací displej, ale pouze kontrolky a ovládací tlačítko, nebo jen kontrolky stavu, je určen softwarový nástroj Status Monitor v české lokalizaci Monitor stavu. Po dokončení instalace ovladače tiskárny se nainstaluje program Monitor stavu, pomocí kterého lze sledovat činnost tiskárny během jejího používání. Program poskytuje informace o stavu tiskárny a umožňuje přístup k nabídkám tiskárny, v kterých se provádí nastavení… (přečíst celé)

Proč originální spotřební materiál?

Ušetřete s originálním spotřebním materiálem!!!
originální tisková kazeta (cartridge) představuje 70% všech hlavních technologických dílů vaší tiskárny výměnou kazety za jinou než originální podstatně měníte vlastnosti tiskárny, multifunkce není možno garantovat, že do své tiskárny, multifunkce získáte 100% kvalitu a funkční spolehlivost až u 70% refilovaných kazet se objevují vady, které ohrožují "přežití" vaší periferie chybovost u originálních kazet je jen… (přečíst celé)

Výměna spotřebního materiálu u barevných tiskáren OKI

V barevných tiskárnách OKI se mění následující spotř. materiál:
toner (C, M, Y, K) obrazový válec (C, M, Y, K) zapékací jednotka pásová jednotka Z důvodu nejefektivnějšího využití tonerové kazety, měníme toner  až v okamžiku, kdy se na displeji tiskárny zobrazí hláška : "TONER EMPTY (PRAZDNY TONER)".
Nikdy neměnte toner dříve, např. při hlášce "ORDER TONER (OBJEDNEJ TONER)".
Obrazové válce měníme v okamžiku, kdy se na displeji tiskárny zobrazí hláška:
"DRUM LIFE… (přečíst celé)

předchozí stránka


  • JVM Computers spol. s r.o., Vídeňská 744/2, 140 00 Praha 4
  • Tel.: 244 471 820, fax: 244 472 751
  • E-mail: podpora@jvm.cz, obchod@jvm.cz